22546. 319. Closed Online auction Militaria
1 000 HUF
0 HUF
Kecskés Gyula őrvezető, sérült harckocsijából kiugorva, kézigránátokkal menti meg századparancsnokát / WWII Hungarian military, grenades, tank, heroism, s: Haranghy
T1
Photo of the item taken by : grózervirág