16564. 320. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 200 HUF
0 HUF
Kaján Tibor: Kaján rajzok. Bp., 1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 3150 példányban.
Photo of the item taken by : pintér_henrietta