Mattioni Eszter kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria Budapest 1977 Árpilis-Június. Bp.,1977, Magyar Nemzeti Galéria, (Zalaegerszeg, Magyar Hírdető-ny.) Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. A művész, Mattioni Eszter (1902-1993) által aláírt.
Szentimrei Judit: Széki iratosok. Bukarest, 1982. Kriterion. 46t. Egészvászon mappában. A táblákat Haáz Sándor, a szövegközti rajzokat Haáz Katalin készítette. A fényképek a szerző és Szabó Tamás felvételei.
The Lyle antiques & their values. Dolls & toys. Identification & Price Guide. 1988. Kiadó kartonált kötés, kopottas állapotban / hardback, little damaged conditon
Kezdetben volt a rózsaszín ... Történetek és képek a rózsaszínű Zsolnay használati tárgyakról. Winkler Barnabás gyűjteménye és írásai. Bp., 2007, HAP. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete, Nemzeti romantika, Szobrászatunk a századfordulón, Magyar művészélet Münchenben, Közönség és művészet a századvégen. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.