Prokopp Mária két könyve: Giotto freskói. A padovai aréna-kápolnában. Remekművek. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Prokopp Mária dedikációjával. Lorenzetti. A művészet világa. Bp.,1984,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
Architectuur in Nederland Jaarboek 88 /Architecture in the Netherlands. Yearbook 89. Deventer, 1989, Utigever. Kiadói papírkötés, angol és holland nyelven./ Paperbinding, in English and Dutch language.
Mary McCarthy: The Stones of Florence. New York, 1959, Harcourt, Brace & Company. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven./Linen-binding, in paper cover, in English language.
Vásárhelyi Pál élete és művei. Születésének századik évfordulója alkalmából összeállította: Gonda Béla. Bp., 1896, Magyar Mérnök- és Építész-egylet (,,Pátria" ny.). 1t. (Vásárhelyi Pál portréja), [4], 284p., 11t. (részben kihajtható). /Magyar Mérnök- és Építész-Egylet II. cyclus./ Fűzve, javított kiadói papírborítóban.
Imre Makovecz, Hongaars architect. Rotterdam, 1989, Architectuur. Kiadói papírkötés, a könyv alsó sarka és a gerinc alsó része sérült, holland nyelven./ Paperbinding, damaged, in Dutch language.
K. Pintér Tamás: Budapest Architectura 1900. Bp.,1990, Interart Studio. Második, módosított angol-német nyelvű kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, angol nyelven. / Paperbinding, in English language.