2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Hóman Bálint: Szent István. Bp.,(1938), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.