1 000 HUF
Gebete der Israeliten. Uebersetzt von I. N. Mannheimer, Wien, én., Mignon Ausgabe. Héber és német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, megviselt állapotban, kopott, sérült borítóval, hiányzó előzéklapokkal, foltos, firkával.