16670.
320. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Dr. Moravcsik Ernő Emil-Sólyom Andor: Az orvos működési köre az igazságügyi közszolgálatban. Bp., 1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Márkus Samu-ny.), XVI+975 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított pótolt gerinccel, a hátsó előzéklapon ceruzás bejegyzésekkel, az elülső szennylapon névbejegyzésekkel, és névbélyegzős névbejegyzéssel. Első kiadás.