4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Dr. Radó Polikárp: A kereszténység szent könyvei I-II. I. kötet: Ószövetség. II. kötet: Újszövetség. Szent István Könyvek 59-60., 64-65. Bp.,1928-1929, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az egyik gerinc alsó sarka sérült, javított.