17275.
320. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Makkai János: Szép közélet. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, Pesti Lloyd Nyomda. 194+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Singer és Wolfner ajándék kötete bejegyzéssel.