17280.
320. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Özv. Báthory Nándorné: Asszonyi életművészet. Dr. Prohászka Ottokár Püspök előszavával. Bp., (1916), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas boríróval.