17279.
320. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
S. Bokor Malvin: Árpádvér. K. Sávely Dezső képeivel ellátott kiadás. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.