Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, ex-libris-szel.
D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.
Vasvári Anna: Női dolgok. II. kötet. Feleki László előszavával. Vasvári Anna rajzaival. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kissé szakadozott papír védőborítóban.
Karl Imhoff: A csatornázás és szennyvíztisztitás kézikönyve. Bp., 1955, Dokumentációs ésé Nyomtatványellátó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
Dr. Th. H. Van De Velde: A házastársak elhidegülése, keletkezése és legyőzése.Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest,(1928), Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel.
Palocsay Rudolf: Kísérleteim. A micsurinizmus alkalmazásának gyakorlati eredményei. Bukarest, 1914, Mezőgazdasági és Erdészeti Állami Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.