Budapesti Zsebkalauz. Szerk.: Székely László. Keve Gyula rajzaival. Bp.,1959, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Gordon Maccreagh: Két év Brazilia őserdőiben. Fordította: Fodor Erzsébet. Bp.,é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképmelléklettel illusztrálva.
A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés,
Amit a képesített iparosnak tudni kell közigazgatási ismeretek köréből 1-2. Szerk.: Moór Jenő, Dr. Puky Ferenc, Dr. Kozmutza Pál, Fábián Menyhért. Ipari szakkönyvtár 1-2. Bp.,é.n. (cca 1937-1938), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium Sajtóvállalat Rt. Második kiadás. A borítója hiányzik, de a könyvtest egyben van, az elülső előzéklap kijár, szakadt, a 13/14. oldal szakadt foltos.
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908, "Molnárok Lapja". II. kiadás. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötés, belül jó állapotban. Ritka!