Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 72
1731564
30387
320
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1-
Adamo BP6
3 600 HUF
1767049
30388
320
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Wahlner Aladár Emlékérme / Kiváló érdemekért - A magyar bányászat és kohászat terén" aranyozott Br emlékérem (50mm) T:2
HP 1283.
3 000 HUF
1764799
30389
320
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka" Br emlékérem (40mm) T:2
3 000 HUF
1764798
30390
320
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti emlék" Br emlékérem (41mm) T:2
1 000 HUF
1755563
30391
320
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem gravírozva. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:2
3 000 HUF
1766947
30392
320
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:2
2 000 HUF
1767085
30393
320
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" aranyozott Br emlékérem. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET / EGYESÜLETI ÉLETÜNK TERÉN KIFEJTETT TEVÉNYSÉGÉÉRT" (50,5mm) T:2
3 000 HUF
1766329
30394
320
Numismatics
1 200 HUF
1766081
30395
320
5500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1996. "Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt. 1773-1996 / Aukció 1100 év értékeiből a millecentenárium emlékére" jelzett Ag emlékérem tanústvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP kis ujjlenyomat
5 500 HUF
1773559
30396
320
Numismatics
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem (15,49g/0.999/42,5mm) T:PP
4 000 HUF
1751921
30397
320
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) DN 4db klf ezüstözött fém emlékérem dísztokban, "Vedd a Szentlélek ajándékának jelét", "Szent Imre", "Amit Isten összekötött, azt ember ne válassza szét", "Boldogok akiket meghív asztalához Jézus, az Isten báránya" (42,5mm) T:1-,2 eredetileg PP
3 000 HUF
1766327
30398
320
Numismatics
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1970. "Mementote Almae Matris - Nagykálló - 1870-1970" Br emlékérem, "100 - Nagykálló" feliratú szövet batyuban (79x109mm) T:2
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035