10091. 320. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Gara Arnold (1882-1929): 2 db Puskin illusztráció ("És hősünk épen most jön", és "Csodásak a szörny álomképek.") Rézkarc, papír, jelzett, 19x12 cm
Photo of the item taken by : moldován_péter