4 800 HUF
1909 Századok. XLIII. 1909. évfolyam. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. A magyar történelmi társulat közlönye. Bp.,1909, Magyar Történelmi Társulat, VII+952 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, foltos elülső kötéstáblával, egyébként jó állapotban.