4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A Magyar Sajtó Évkönyve 1936. Szerk.: Sziklay János, Szász Menyhért. Bp., 1936, Hungária Lloyd Lapkiadó. Kissé kopott, aranyozott kiadói félbőr kötésben.