1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Steier Lajos: Haynau és Paskievics. II. kötet. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. A szabadságharc revideált története 4. Bp.,é.n., Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel. Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr Lusztig István, fametszet, papír, 10×7,5 cm