12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.