2 000 HUF
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Gyűjtötte és magyarázza - - Négy képpel. Bp., 1896, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, jó állapotban. Első kiadás.