15673. 321. Closed Online auction Books: Hunting
4 000 HUF
0 HUF
Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Képekkel díszítette Neogrády Antal. Bp.[1926], Athenaeum, 218+2p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : pintér_henrietta