3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Széchenyi Zsigmond négy könyve: Náhar. Indiai útinapló. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1963, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Ahogy elkezdődött. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Denaturált Afrika. (Feleségemmel a Fekete Földrészen.) Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.