15751.
321. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza.. I. kötet. Általános rész. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal és térképmelléklettel. Nagybecskerek, 1893, Pleitz Fer. Pál. Korabeli félvászon kötésben.