15728.
321. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Brehm: Az állatok világa II. Emlősök. Majmok - Félmajmok - Párosujjú patások. Szerk. Dr. Éhik Gyula. Bp., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.