100 HUF
0,26 EUR, 0,29 USD
Anatole France: La Révolte des Anges. Paris, 1914, Calmann-Lévy. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötés, javított, kissé kopottas gerinccel, az elülső kötéstábla kötése sérült, a borító kopott, a hátsó előzéklapon és a szennylapokon tollas bejegyzéssel, firkával, francia nyelven.