3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Arany János: Őszikék. Bp., 1897, Ráth Mór,X+124 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel, V+X. oldala lapjai kijárnak, a kihajtható melléklet hiányzik. Ritka!