1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Brecht, Bertold: Kalendárium. Régi és új históriák. Bp., 1958 Magyar Helikon. 45/1100 számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.