3 600 HUF
Claire Kenneth: Randevú Rómában. Fordító: Nonn Iván. A borítólap Illés-Sóstay rajza. Bp.,[1947],Magyar Téka, (Márkus Nyomda-ny.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal, de alapvetően jó állapotban.