2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Veszödelmek Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben