26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Révai Nagy Lexikona I-XXI.+ Kiegészítő I. kötet. Hasonmás kiadás. Teljes sorozat! Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Szép állapotban!