16413. 321. Closed Online auction Books: Other rarities
2 600 HUF
0 HUF
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor