Hübner jános: Száz és négy válogatott Bibliabeli Historiák a' mellyeket az Ó és Új Testamentumi Szent írásokból a' gyengéknek kedvekért öszve szedett. Buda, 1809, Landerer Anna, XI-XVI+464 p. Átkötött modern papírkötés, a címlap sérült, a hátoldalán firka, az 1/2. oldal lapja sérült, hiányos, az utolsó lapon kis lyuk, kissé foltos, hiányos, körbevágott.
[Rodriguez Alfonz S. J. ]: A keresztény tökéletesség gyakorlása. I-III. kötet. Átdolgozta: Tóth Mika. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája, 639+623+692 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben kissé foltos lapokkal.
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint. Pest, 1849, Trattner J. és Károlyi István,VIII+8+720 p. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, a hátsó szennylapon kis sérüléssel, 496. és az 513. oldal között hiányzó lapokkal.
Három század a katakombákban. Képek az első keresztények életéből. Bp.,1925, Szent István-Társulat. II., átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kis szakadással a gerincen.
1936 Carpathia évkönyve 1935-1936. Szerk.: Koller Károly, Ternák Gábor. Carpathia évkönyvei 1. sz. Bp., Paulovits Imre-ny., 127 p.Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták. Foederatio Emericana, a katolikus magyar egyetemi és főiskolai hallgatók, az ún. "Imrés Szövetség", Carpathia csoportjának évkönyve. Ritka!
Dr. Gönczy Lajos: Valláskönyv. Az ó- és újszövetségi kijelentések története. Az elemi népiskolai V., a középiskolák I. osztályos református növendékei számára. Az egyháztörténeti példákat összeállította: Dr. Nagy Géza. A Transylvaniai Református Egyház Valláskönyvei III. Kolozsvár (Cluj),é.n.,Transylvaniai Református Egyházkerület Iratterjesztésének, 74 p. Kiadói papírkötés, a címlapon román okmán...
A Korán szemelvényekben. Ford., bev. és jegyz. ellátta Hollósi Somogyi József. (Bp. 1947.) Officina. 92 l. Officina könyvtár 90-91. Kiadói félvászon-kötésben.
The meaning of the glorious Quran. Muhammad Marmaduke Pickthall. Tripoli, é.n., Islamic Call Society. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, angol és arab nyelven./ Leatherette-binding in Arabic and English language.