5 000 HUF
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint. Pest, 1849, Trattner J. és Károlyi István,VIII+8+720 p. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, a hátsó szennylapon kis sérüléssel, 496. és az 513. oldal között hiányzó lapokkal.