15210.
321. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás I-II. kötet. (Technika-taktika.) (Egyben.) Bp., 1960, Sport. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.