15140.
321. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borÃtóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.