11110. 321. Closed Online auction Art-ceramics
5 000 HUF
0 HUF
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia halas tálka, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, 15×12×5,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván