11141. 321. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Herendi rózsa, kézzel festett, jelzett, a rózsán apró csorbával, a száron lepattanással, sérüléssel, 9x4x6 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván