10226. 321. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Schéner Mihály (1923-2009): Gabikának, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28,5×18,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván