5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya." nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.