1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
1942-1943 MABI Tudosító Egészségvédelmi Ismeretterjesztő havi folyóirat. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. I.-II. évf. Bp., Magánalkalmazottak Biztosító Intézete,("Élet"-ny.), 8+264+32+31+8+6+2+11+8+332+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.