1940 XII. kerületi Böszörményi út 23-25. sz. alatti polgármesteri hivatali székházépület átadó ünnepségének meghívó kártyája, Budapest címerével, nyomtatott aláírással.
1940 Az új városháza Az 1940. évi december havában tartott ankét anyaga Bp. 1941. M. Mérnök és Építész Egylet. 66 l. 1 sztl. lev. 4 t. 48 képpel, ábrával, tervrajzzal. Fűzve, kiadói papírborítékban
1941 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 53. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1941, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
1942 Városi Szemle. XXVIII. évf. 2. szemle. Szerk.: Dr. Farkas Ákos, Dr. Illyefalvy Lajos és Dr. Keledy Tibor. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói papírkötés. Benne számos érdekes írással, közte Hamvas Béla: Európa városi könyvtárai.
1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.