1903 Bitjug ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 19. tábla, sarkainál tűnyomok és kis szakadás, 44x59 cm / Bitjug horse, chromolithography, with small tear, pinholes, 44x59 cm
1903 Jütland ló. Otto Eerelman és Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 27. tábla. kissé foltos, sarkainál tűnyomok, 44x59 cm / Jütländer horse, chromolithography, with small water stain, pinholes, 44x59 cm
1903 Haflinger ló. Richard Schoenbeck festménye után készült színes litográfia, Kunstverlag Eduard Eggebrecht, Pferderassen sorozat 32. tábla., kis sarokhiánnyal, széleinél tűnyomok, 44,5x59 cm / Haflinger horse, chromolithography, with small corner damage, pinholes, 44,5x59 cm
1906 Ügyvédjelölti bizonyítvány, Dr. Hochreiter Kornél ügyvéd által kiállítva, Csurgó, ügyvédi kamarai pecsétekkel, viaszpecséttel, aláírásokkal, 2 db 40 f. és 1 db 20 f. okmánybélyeggel.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társiéat. Budapest, 1906, Singer és Wolfner, Kiadói egészvászon kötésben, javított gerinccel, Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival
1909-1910 Huszadik Század. Társadalomtudományi és szociálpolitikai szemle. XX. kötet., X. évf. 1909. július-december, XXI. kötet., XI. évf. 1910. január-június. Szerk.: Jászi Oszkár. Bp.,1909-1910, Deutsch Zsigmond és Társa. Egészvászon-kötés, az egyik kötet gerince sérült.