1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Szentkirályi Zoltán, Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés. Jó állapotban.