Hekler Antal négy könyve: Antik Művészet, A magyar művészet története, A középkor s a renaissance művészete, Az újkor művészete.Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége-Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többségében kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.
"DOI" Dana Constantin&Marcel Bunea. Temesvár (Timisoara),2014,Muzeul de Artä Timisoara, 4 sztl. lev.+6 sztl.lev.+12 t.+6 sztl. lev.+12 t. Kiadói kartonmappa, román nyelven./ Paper folder, in Romanian language.
Ursula Paschke: Esteban Fekete. Werkverzeichnis der Druckgraphik II 1971-1981. Mülheim a.d. Ruhr, 1981, Edition Anonyma. Kiadói egészvászon, német nyelven./
Linen-binding, in German language.
Wollanka József: Raffael. Művészeti könyvtár. Bp., 1906, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.)
Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészel. Művészeti könyvtár. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Katarína Malecková: Hodiny. Bojnice, 2003, Slovenského národného múzea-Múzea Bojnice. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrálva, szlovák nyelven./ Paperbinding, in Slovakian language.
200 Meisterwerke. Wien, 1931, Kunsthistorisches Museum, 168 p. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven./Paperbinding, in German language.