15691.
322. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Appel Ottó: A burgonyabetegségek. 2. rész: A tőbetegségek. Bp., 1928, Harmat Sándor. Kissé kopott félvászon kötésben.