15738.
322. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.