15734.
322. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Soós István: Borászati mikrobiológia. (Borgazdaság I. kötet II. rész.) Bp., 1954, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.