[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1848 évi kiadás. Pest, 1848, Trattner-Károlyi, 328 +96 p.+ 1 t.(kihajtható térkép mely fénymásolattal pótolt) Modern félbőr-kötésben, kopott bor...
Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe. I. kötet. Debrecen, 1939, Lehotai Pál, 447+4 p.+ 1 kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban. Csak I. kötet.
Gosztonyi Péter: A magyar honvédség a második világháborúban. Bp., 1992, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Gosztonyi Péter (1931-1999) által dedikált.
Tészabó Júlia-Török Róbert-Demjén Éva: "A Babatündérhez.." A budapesti játékkereskedelem története. Bp.,2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói papírkötés, magyar nyelven, angol nyelvű rezümével. / 'To the little fairy.' The toy-trade history in Budapest. Bp.,2010, Hungarian Museum of Trade and Tourism. Paperbinding, in Hungarian language, with English resume.
Garibaldi Tábornok [Giuseppe Garibaldi]: A szerzetes uralma vagy Róma a 19-ik században. I-II. kötet. Pest, 1870, Reform, XIV+265+IV+315 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.