3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Politikai Magyarország. Főszerk.: Szász József. II. kötet. Magyarország története Ferenc császár korától 1910-ig. Bp., 1913, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Szövegközti képekkel és önálló táblákkal illusztrálva. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott félig bőr, félig pergamen díszkötésben, Dörner és Heimberg-kötés, gerincén aranyozott címfelirattal, az első kötéstáblán a Szentkoronás címer stilizált képével, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.