1 200 HUF
Patai József: Babylon vizein. Bp., 1906, Jókai Műintézet. Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Zsidó vallási tárgyú versek, versfordítások Lakos Alfréd, Sávelyi Dezső és mások szecessziós hatású illusztrációival.